O FIRMIE

Ponad 30 lat doświadczenia

Osuszanie po zalaniu budynków to zajęcie dla profesjonalistów, którzy dysponują odpowiednim sprzętem. Również zatrudniają fachowców w tej dziedzinie oraz stale unowocześniają swoje metody pracy. Realizacja usług na usuwanie wilgoci ze ścian, murów i posadzek wymaga od wykonawcy ścisłej współpracy z zamawiającym oraz stosowania skutecznych i nieinwazyjnych metod. Wszystko to ma na celu rzetelne pozbycie się problemu wilgoci w maksymalnie krótkim czasie.  Dzięki temu inwestor czy dysponent lokalu może dalej realizować swoje plany. Nasza firma z pewnością zalicza się do grona profesjonalistów, którzy specjalizują się w osuszaniu.

Swoje doświadczenie szlifujemy nieprzerwanie od 1991 roku.

Od początku swej działalności zrealizowaliśmy wiele zleceń dotyczących osuszania budynków mieszkalnych, przemysłowych i usługowych. Także  wykonaliśmy wiele osuszań niezwiązanych z budownictwem. Wykonywaliśmy prace dla różnych instytucji w tym dla uczelni i urzędów, firm remontowo-budowlanych, a także dla osób prywatnych.

Dzięki latom doświadczeń i industrialnemu podejściu zdobyliśmy specjalistyczną wiedzę, którą na co dzień wykorzystujemy w pracy przy osuszaniu budynków. Współpracujemy z klientami z całego Kraju.

REFERENCJE

MASZ JAKIEŚ PYTANIE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!