USŁUGI DODATKOWE

Pralnia dywanów

Dywany, wykładziny i tapicerki nie tylko są narażone na zabrudzenia, ale też trudne w pielęgnacji. Większości z nich nie można po prostu włożyć do pralki automatycznej i wyprać. Dlatego, długo i intensywnie użytkowane, z czasem pokrywają się kurzem i plamami. W konsekwencji tracą estetykę i intensywne kolory. Proces ten jest wyjątkowo nasilony, jeśli w domu przebywają zwierzęta lub pokój ma bezpośrednie wyjście do ogrodu. Pierwotny wygląd może im przywrócić profesjonalna pralnia dywanów. Dzięki stosowaniu sprawdzonych metod i bezpiecznych środków chemicznych, a także dzięki wiedzy o postępowaniu z różnymi rodzajami włókien chodniki i wykładziny nie są narażone na uszkodzenia czy odkształcanie. Taką wiedzą i wyposażeniem dysponuje również nasza pralnia dywanów, dlatego warto skorzystać z naszych usług.

Pierzemy wszystkie rodzaje dywanów – z krótkim włosem oraz z długim włosem, w tym dywany shaggy. Wykorzystujemy specjalistyczne urządzenia oraz detergenty pozwalające nam na usunięcie nawet trudnych zabrudzeń bez ryzyka zniszczenia tekstyliów. Realizujemy również usługi takie jak: trzepanie dywanów, usuwanie sierści zwierzęcej, suszenie po zalaniu, usuwanie przykrych zapachów metodą ozonowania.

Odbieramy dywany i pierzemy je w naszej pralni lub dojeżdżamy do klientów w celu wykonania usługi na miejscu – przyjedziemy do Państwa także w sobotę. Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji i zamówienia usługi!

Nasi klienci mogą także liczyć na profesjonalne obszywanie dywanów – świadczymy usługi zmniejszania dywanów a także odnawiania ich brzegów przez ponowne obszywanie ich.

Pralnia dywanów w Łodzi – 30 lat doświadczenia
ul. Białych Róż 10 ,
91-179 Łódź

Washing the carpet at home
close-up view of cleaning white carpet with professional vacuum cleaner
carpets for sale. shop of carpets
Obszywanie dywanów, wykładzin

Profesjonalne obszywanie dywanów i wykładzin

Oferujemy usługi obszywania dywanów – zarówno tych starych, nowych jak i wykładzin. Świadczymy usługi zmniejszania dywanów – wykrawanie dowolnych kształtów i obszycie. W ten sposób nadajemy dywanowi nowe życie, nowy styl. Zniszczone brzegi dywanu można na nowo obszyć i dywan wygląda jak nowy.

Na terenie Łodzi działa również nasza pralnia dywanów, w której dokładnie i profesjonalnie przywracamy wygląd nawet najbardziej intensywnie użytkowanym dywanom czy wykładzinom. Serdecznie zapraszamy!

Usługi krawieckie

Specjalizująca się w usługach osuszania budynków firma FHU Tokarski Waldemar Tokarski jest ambasadorem marki TOKARSKASTUDIO. założonej przez  bardzo zdolną łódzką projektantkę Karolinę Tokarską.Punktem wyjścia w projektach są podstawowe formy bielizny, które w umiejętny sposób modyfikuje uwypuklając piękno kobiecego ciała. Poprzez realizacje wychodzi poza normy standardowej bielizny i pokazuje, że może być czymś znacznie więcej..

Tailoring business
MASZ JAKIEŚ PYTANIE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!